O nás

Síť Bezdrevnet je nekomerční alternativa ke komerčním připojením k Internetu. Právní subjektivitu sítě zastřešil Bezdrevnet z.s.. Vznik spolku spadá  do roku 2004. Již od samého počátku patří mezi hlavní cíle spolku budování metropolitní sítě s připojením do internetu bez jakýkoliv závazků a omezení.

Našimi smluvními partnery - dodavateli technologického vybavení a konektivity jsou renomované odborné společnosti s více jak 10 letými zkušenostmi z oboru a bohatými referencemi. Velmi si zakládáme i na rychlém servisu páteřní sítě, ale i koncových přípojek. Dispečink technické podpory je k dispozici 7 dní v týdnu od 8 do 20h.

S postupným rozšiřováním členské základny je výrazně modernizována i metropolitní počítačová síť a služby poskytované členům. V současné době se zaměřujeme na přípojky prostřednictvím optického vlákna, které kapacitně nebudou další desítky let překonány.  V jednotlivých lokalitách optické trasy budujeme nejen ve vlastní režii, ale prostřednictvím našeho silného smluvního partnera máme k dispozici metropolitní optický kruh.

Kontakt
Bezdrevnet z.s.
IČO: 26681846
Bezdrevská 33
37011 České Budějovice
Telefon: 732 999 888
E-mail: podpora(zavináč)bezdrev.net
Číslo účtu: 1934319001/5500