Ceny

225,- Kč

Cena za Vaše zapojení do internetu?

Cena se odvíjí od vzdálenosti mezi Vaším bytem a centrálním switchem (patro) a případné instalace dalších zařízení po bytě (wi-fi, VOIP). V případě individuálního příjmu (samostatný RD) ještě klientského zažízení.

Příklady připojení:

1) Pokud je možné technicky zapojit Váš dům či byt, platí se nutná kabeláže po domě, která je cca 7Kč za metr. Kabeláž může být realizována Vámi nebo firmou (té pak tuto práci a cestovné samozřejmě platíte extra).

2) Další varianta je připojení vlastním zařízením na naše koncové sektorové vysílače. Tato možnost momentálně existuje na sídlišti Vltava, Máj, Šumava a sídlišti Plzeňská a na Hosíně, Nemanicích, Borku. Tato možnost vychází na cenu za koncové zákaznické zařízení a práci s cestovným, pokud toto připojení provádí firma.


Od chvíle, kdy jste zapojeni v síti, využíváte prostředků sítě a to za 225Kč měsíčně při narůstající rychlosti po dobu vašeho členství v OS Bezdrevnet.
Kam se platí členské příspěvky Bezdrevnetu ?

Číslo účtu: 1934319001/5500

Variabilní symbol je každému členu přidělen. Pokud si nejste jisti vaším variabilním symbolem, stačí poslat email nebo zavolat.


Měsíční poplatek?

Je měsíčním příspěvkem občanskému sdružení Bezdrevnet, který je stanoven na 225Kč. Pro další informace vizte finanční řád.


Veřejná IP adresa?

Je možné získat veřejnou IP adresu za jednorázový zřizovací poplatek 250KčŽádný měsíční poplatek se za veřejnou IP adresu neplatí. Tento zřizovací poplatek je využit na vylepšení naší sítě.


Nenašli jste na jakoukoliv Vaši otázku odpověď? Napište nebo volejte 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Kontakty jsou uvedeny zde.

Kontakt
Bezdrevnet z.s.
IČO: 26681846
Bezdrevská 33
37011 České Budějovice
Telefon: 732 999 888
E-mail: podpora(zavináč)bezdrev.net
Číslo účtu: 1934319001/5500